Gizlilik Bildirimi


Son Güncelleme: 07-08-2019 12:22:00

GENÇ TEKSTİL VE SPOR MALZ.SAN.LTD.ŞTİ., gizliliğinizi korumak konusunda kararlıdır. Bu gizlilik bildirimi, GENÇ TEKSTİL VE SPOR MALZ.SAN.LTD.ŞTİ..‘ ye ait www.gencspor.com.tr sitesinin (“Site”) veri toplama ve kullanma uygulamalarını açıklar. Bu Siteye erişmeniz bu gizlilik bildiriminde tanımlanan, bilgi toplama ve kullanma uygulamalarını kabul ediyor olduğunuzu gösterir


Kişisel Bilgilerinizin Toplanması

Bu bilgileri, Site ürünlerini satın alırken, karşıdan yüklerken veya bunlara kayıt olurken ya da Site ürünleri ve hizmetleri hakkında bilgi alma, yarışmalara katılma, e-posta haber bültenleri sipariş etme, erişim sınırlaması olan özel site veya hizmetlere katılma, bir etkinlik veya eğitime kaydolma gibi talep ettiğiniz bir işlemi gerçekleştirmenize veya size hizmet sağlamak için sizinle iletişim kurmamıza izin veren, sizi kişi olarak tanıtan bilgilere (kişisel bilgiler) gerek duyduğumuz zaman sizden isteriz. Topladığımız kişisel bilgiler arasında adınız, unvanınız, şirket veya kuruluşunuzun adı, iş e-posta adresiniz, iş telefonunuz, iş veya ev adresiniz ve iş tanımınızla, şirketinizle ve kredi kartınızla ile ilgili bilgiler olabilir.

Site, ziyaretleriniz hakkında, Siteye erişmek için kullandığınız Internet servis sağlayıcısının adı ve Internet Protokol (IP) adresi, Siteye erişme tarihi ve saatiniz, Sitede bulunduğunuz sırada eriştiğiniz sayfalar ve sitemize doğrudan bağlanmanızı sağlayan Web sitesinin Internet adresi gibi birtakım bilgiler toplayabilir. Bu bilgiler sitenin iyileştirilmesi, eğilimlerin analiz edilmesi ve Sitenin yönetilmesi için kullanılır. Servislerimizden bazıları, istenen bir hizmeti sağlamak için donanım ve yazılımınızla ilgili bilgiler toplar.

GENÇ TEKSTİL VE SPOR MALZ.SAN.LTD.ŞTİ., e-posta adresinizin veya diğer kişisel bilgilerinizin başkaları tarafından toplanmasını, uygunsuz veya zararlı amaçlar için kullanılmasını önlemek için, gerçek e-posta adresinizi veya diğer kişisel bilgilerinizi haber grupları, sohbetler veya diğer genel forumlarda açıklamamaya dikkat etmeniz konusunda sizi uyarır.


Kişisel Bilgilerinizin Kullanımı

Sitede toplanan kişisel bilgiler, Sitenin işletilmesi ve istediğiniz veya yetkilendirdiğiniz hizmetlerin sağlanması ya da işlemlerin yerine getirilmesi için kullanılır.

GENÇ TEKSTİL VE SPOR MALZ.SAN.LTD.ŞTİ..,  bu kullanımları desteklemek üzere, müşterilerine daha etkili hizmet sunmak, Siteyi ve diğer ilgili GENÇ TEKSTİL VE SPOR MALZ.SAN.LTD.ŞTİ..’ nin ürünlerini veya hizmetlerini iyileştirmek ve aynı bilgileri tekrar tekrar girme gereğini ortadan kaldırarak Sitenin kullanımını daha kolay hale getirmek veya Siteyi özel tercihlerinize ve ilgi alanlarınıza göre özelleştirmek için kişisel bilgileri kullanabilir. GENÇ TEKSTİL VE SPOR MALZ.SAN.LTD.ŞTİ. ile ilişkilerinizin dengeli sürmesini sağlamak için, Site tarafından kullanılan bilgiler diğer  GENÇ TEKSTİL VE SPOR MALZ.SAN.LTD.ŞTİ.hizmetleri tarafından toplanan bilgilerle birleştirilebilir.

Kişisel bilgilerinizi, bildirimleri de içerecek şekilde, kullanmakta olduğunuz ürün veya hizmetler hakkında önemli bilgiler sağlamak için kullanabiliriz. Ayrıca, izin vermeniz koşuluyla, size diğer ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında bilgiler gönderebiliriz.

Araştırma amacıyla, site ziyaretleriyle ilgili verileri anonim demografik bilgilerle birleştiririz ve bu bilgileri daha yararlı içerik sağlamak üzere toplu bir şekilde kullanabiliriz. Sitenin giriş sınırlaması olan kimi bölümlerinde, kişiselleştirilmiş içerik sağlamak için, sizden onay alarak site ziyaret verilerini kişisel bilgilerinizle birleştirebiliriz. İzin vermemeniz halinde, size kişiselleştirilmiş hizmet vermeyiz ve kişisel bilgilerinizle site ziyaret bilgilerinizi birleştirmeyiz.

Bir haber bültenine kaydolduğunuzda veya tanıtım e-postaları almayı kabul ettiğinizde , tıklattığınız e-postaları izlemek için özelleştirilmiş bağlantılar veya benzeri teknolojiler kullanabilir. Size daha uygun e-postalar veya satış bilgileri gönderebilmek için bu bilgileri kişisel bilgilerinizle ilişkilendirebiliriz. Her e-posta, bu tür iletilerin gelmesini durdurmanıza olanak veren, abonelik iptal bağlantıları içerir.

GENÇ TEKSTİL VE SPOR MALZ.SAN.LTD.ŞTİ., kişisel bilgilerinizi yasal bir zorunluluk olarak istendiğinde veya
(a) Yasal gereklere uygun hareket etmek veya GENÇ TEKSTİL VE SPOR MALZ.SAN.LTD.ŞTİ. ye da Siteye tebliğ edilen yasal işlemlere uymak;
(b) GENÇ TEKSTİL VE SPOR MALZ.SAN.LTD.ŞTİ.haklarını ve mülkiyetini korumak ve savunmak;
(c) GENÇ TEKSTİL VE SPOR MALZ.SAN.LTD.ŞTİ.çalışanlarının veya aracılarının, GENÇ TEKSTİL VE SPOR MALZ.SAN.LTD.ŞTİ.ürünü kullananların veya kamu güvenliği açısından acil durumlarda harekete geçmek için gerekli olduğuna iyi niyetle kanaat getirdiği hallerde açıklayabilir.

 

Kişisel Bilgilerinizin Güvenliği

GENÇ TEKSTİL VE SPOR MALZ.SAN.LTD.ŞTİ. kişisel bilgilerinizin güvenliğini korumayı ilke edinmiştir. Kişisel bilgilerinizi yetkisiz erişime, kullanıma
veya açığa çıkmaya karşı korumak için çok çeşitli güvenlik teknolojileri ve yöntemleri kullanırız. Örneğin, sağladığınız bilgileri kontrol altındaki tesislerde bulunan ve sınırlı erişimi olan bilgisayar sunucularında depolarız. Ayrıca, kredi kartı numarası gibi hassas kişisel bilgileri Internet üzerinden ilettiğimizde, bunları Güvenli Yuva Katmanı (SSL) protokolü gibi şifreleme yöntemleriyle koruruz. Ayrıca Kredi kartı bilgilerinizi herhangi bir şekilde sistemlerimizde saklamayız. Kullanılan Kredi kartları özel crypto yöntemleri ile şifrelenerek ilgili bankaya iletilir.


Bu Gizlilik Bildiriminde Yapılabilecek Değişiklikler


Bu gizlilik bildirimini zaman zaman güncelleştirebiliriz. Bunu yaparken gizlilik bildiriminin üst bölümünde yer alan "son güncelleştirme tarihi" kısmını da değiştiririz. Bu gizlilik bildiriminde yapılacak önemli değişikliklerde, Web sitemizin giriş sayfasına dikkat çekecek bir ilan yerleştirerek veya doğrudan tarafınıza bir bildirim göndererek haberdar ederiz. Topladığımız kişisel bilgileri korumak için hangi yöntemlerden yararlandığımız konusunda bilgi sahibi olmak için bu gizlilik bildirimini düzenli aralıklarla gözden geçirmenizi öneririz. Hizmeti sürekli şekilde kullanmanız bu gizlilik bildirimini ve yapılabilecek güncelleştirmeleri kabul ettiğiniz anlamına gelir.


Güvenlik Bildirimi

GENÇ TEKSTİL VE SPOR MALZ.SAN.LTD.ŞTİ. kullanıcı adı, erişim şifresi gibi bilgilerin sizin tarafınızdan belirlenmesine olanak sağlar. Erişim şifresinin unutulması durumunda kayıt olurken vermiş olduğunuz e-posta adresine gönderilen bir doğrulama kodu ile yeni şifre üretilmesini sağlar.

GENÇ TEKSTİL VE SPOR MALZ.SAN.LTD.ŞTİ. gizli bilgilerin istendiği bölümlerde SSL (Secure Socket Layer) yöntemini kullanarak AES-256 256 bit şifreleyerek bilgilerinizin üçüncü şahısların eline geçmesini engeller.

ADVERTISING COOKIES


As you browse http://www.gencspor.com.tr/, advertising cookies will be placed on your computer so that we can understand what you are interested in.  Our display advertising partner, AdRoll & Global Yaşam Bilgi İletişim ve Teknolojileri Hiz. San. Tic. LTD. ŞTİ., then enables us to present you with retargeting advertising on other sites based on your previous interaction with www.gencspor.com.tr The techniques our partners employ do not collect personal information such as your name, email address, postal address or telephone number.  You can visit this page to opt out of AdRoll, Global Yaşam Bilgi İletişim ve Teknolojileri Hiz. San. Tic. LTD. ŞTİ. and their partners’ targeted advertising.